Karrier

Álláslehetőségeink diplomás pályakezdők és tapasztaltabb munkavállalók számára egyaránt elérhetőek.

Válljon egy sikeresen együttműködő, dinamikus csapat tagjává.

Böngéssze a cégcsoportunknál elérhető pozíciókat, és küldje jelentkezését a megadott elérhetőségekre !

AKTUÁLIS AJÁNLATAINK:

Fuvarszervező logisztikus

Az Integra-Group Fuvarszervezö logisztikust keres!

Miskolci központú 24 éve sikeresen működő kereskedelmi vállalatcsoport munkatársat keres fuvarszervező logisztikus munkakörbe.

Feladatok:

- Nemzetközi és belföldi kiszállítások tervezése, szervezése és lebonyolítása

- Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése

- Meglévő ügyfelek menedzselése

- Aktív kommunikáció ügyfelekkel

- Office kezelése, adminisztráció

- Árajánlatok készítése

- Raktári rend fenntartása

- Adatfeldolgozás a vállalatirányítási rendszerben

- Gyártással és szállítással kapcsolatos listák, kiértékelések készítése

- Kapcsolattartás a termeléssel, szállítással, a gyártástervezéssel

- Alapanyag raktárban az anyagok rendszerbe történő bevezetése

- Műszaki átadás a vevők illetve az értékesítés utáni folyamatok nyomon követői részére.

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség

- Fuvarozással kapcsolatos végzettség előny

- Alapfokú angol nyelvtudás

- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség

- Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség

- Vonatkozó szabályozások ismerete

- Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

- Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

-         megbecsülés és kiváló légkör egy dinamikus csapatban

-         teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony

A munkavégzés helye:  Miskolc

Jelentkezését szakmai, részletes, fényképpel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk „LOGISZTIKUS” tárggyal: pasztor.adrienn@integrakft.hu

Ötletgyárost keresünk

ÖTLETGYÁROST KERESÜNK

Az Integra-Group befektetési cége – az INTEGRA INVEST  – olyan embereket keres, akiknek nincs tőkéjük ötleteik kifejlesztésére, megvalósítására.

Nekünk most nincs ötletünk, de tőkénk van.

Legyünk társak, biztosítsuk egymás számára, amivel rendelkezünk.

Az ötleteket kidolgozva maximum 1 gépelt oldal nagyságban az alábbi e-mail címre várjuk:

friedmann.györgy@integrakft.hu

Az ötlet lehet  szolgáltatás, termék, gyártmány, stb.

Az innovatív ötletadókkal a továbbiakat személyesen beszéljük meg.

Gyere, várunk!

Termékmanager

Az Integra-Group termékmanagereket keres!

Miskolci központú sikeresen működő kereskedelmi vállalatcsoport manager típusú személyeket keres piacképes ipari és munkavédelmi termékek forgalmazásához.

Elvárások:

-          önállóan dolgozni tudó személyiség

-          gépjármű vezetői engedély

-          számítástechnika alkalmazás szintű ismerete

-          hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-          versenyképes jövedelem alkalmazotti státuszban

-          vállalati gépkocsi, laptop és telefon használata

-          hosszú távú biztos megélhetés és előrelépési lehetőség

Jelentkezését szakmai, részletes, fényképpel ellátott önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk „TERMÉKMANAGER” tárggyal: info@integra-group.hu